0.0/5 rating (0 votes)

Projelerimize Destek Sözü Aldık

foto-01

Çardaklıyızbiz Derneğimizin projelerini Çanakkale Akparti Milletvekili ve TBMM  Akparti grubu başkan vekili Sn. Bülent Turan'a Çardak Belediyesini ziyareti esnasında teslim ettik.

Çardaklıyızbiz Derneğimizin projelerinden "Rumeliye Geçiş Anıt Heykeli"nin ve "Logün gölü Kuş cenneti " projeleri kurucu Başkan ve Çardak Güreşleri Ağası Sn. Ahmet Acar, eski bakanlardan Sn. Mustafa Kaya ve Yönetim Kurulu Üyesi Sn. İbrahim Güven tarafından Akparti Çanakkale Milletvekili ve Akparti gurup başkan vekili Sn. Av. Bülent Turan'a 19 Mart 2015 tarihinde Çardak Belediyesini ziyaretleri sırasında verildi.

Ziyarette Çardak belediyesinin Güreş alanında yapılacak olan projeyi de inceleyen Sn. Turan,  700 yıllık Osmanlı kasabası olan Çardak'ta kalıcı eserler bırakmayı istediklerini ve bu amaçla hazırlanan bu projeleri olumlu bulduklarını belirtti. Sn. Turan Bu projelerin gerçekleşmesi için gerekli desteği vereceklerini belirtti.

Buluşmada Sn. Bülent Turan'a derneğimizin yetkilileri tarafından Çardaklıyızbiz Derneğinin "Çardaklı Sanatçılar Sergisi" ne ilk sergisinden itibaren katılan, derneğimizin fahri üyesi devlet sanatçısı Sn. Cüneyt Canatan tarafından hazırlanan Çini üzerine kabartma "Çanakkale Boğaz Haritası" hediye edilmiştir.

Derneğimiz yetkilileri tarafından yapılan bu girişimlerin, projelerimizin derneğimiz ve Çardak için hayırlı olmasını diliyoruz.

Çardaklıyızbiz Derneği Yönetim Kurulu

3792

UK Bookamekrs http://gbetting.co.uk Free Bets